aboutus

Shenzhen Jiajie Rubber & Plastic Co., Ltd.

Shenzhen Jiajie Rubber & Plastic Co., Ltd. Shenzhen Jiajie Rubber & Plastic Co., Ltd. Shenzhen Jiajie Rubber & Plastic Co., Ltd. Shenzhen Jiajie Rubber & Plastic Co., Ltd. Shenzhen Jiajie Rubber & Plastic Co., Ltd.
1 2 3 4 5
Rodzaj działalności: Producent
Rynek Główny: Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Na calym swiecie
marki: JE
Ilość pracowników: 100~200
Coroczne wyprzedaże: 3000000-9999999
Rok założenia: 2007
pc Export: 70% - 80%
O nas
Wprowadzenie

Shenzhen Jiajie Rubber & Plastic Co., LTD to profesjonalne przedsiębiorstwo integrujące badania i rozwój, produkcję i sprzedaż. Specjalizujemy się w medycznej rurce silikonowej, formie medycznej części silikonowej, akcesoriach silikonowych i innych produktach silikonowych.

Posiadamy nowoczesny wyrafinowany sprzęt i zintegrowane linie produkcyjne. Nasze główne produkty obejmują silikonową rurkę medyczną, silikonowy cewnik Foleya, rurkę żołądka, balon do dojrzewania szyjki macicy, produkty z pianki silikonowej, ozdoby do telefonów komórkowych, gumę silikonową i inne prezenty rzemieślnicze, prezenty i akcesoria domowe. Utworzyliśmy własny dział form i rozwoju, działamy w ścisłej zgodności z międzynarodowymi procesami zarządzania operacjami, od badań rynku, rozwoju produktu, projektowania, po zakup surowców, kontrolę produktów aż do ostatecznego wprowadzenia na rynek. zastosowaliśmy ochronę środowiska i wysokowydajny żel krzemionkowy, które są zgodne ze standardem Rohs.

Shenzhen Jiajie Rubber & Plastic Co., LTD ma 15 osób, które mają powyżej dyplomu licencjackiego, w tym 1 lekarzy, 5 magisterskich, 5 licencjackich i 4 dyplomów college'u. Są zaangażowani w chemię polimerów, integrację biegunów, projektowanie i przetwarzanie form, medycynę kliniczną i inne talent specjalistów, uzupełniające zalety dobrego zespołu, które w połączeniu z badaniami i rozwojem branży nowych produktów stanowią silne wsparcie.

NASI KLIENCI

Zdjęcie z klientami


Jiajie poświęca się ustanowieniu światowej sieci sprzedaży i serwisu oraz zostaniu globalnym dostawcą. JE Co., Ltd kontynuuje przestrzeganie zasady zarządzania, aby osiągnąć cel jakości i reputacji, przyjąć rynek jako przewodnik i rozwijać się dzięki innowacjom. I stale rozwijając nowe produkty, nowy rynek, w obliczu bardziej drastycznych dzisiejszych konkurencji marketingowych, nadal będziemy utrzymywać ducha „jednoczenia się, współpracy, dążenia, przedsiębiorczości”, aby znów zyskać na jeszcze więcej błyskotliwości.

Historia


2007: Założenie spółki Shenzhen jiajie Rubber & Plastic Co., Ltd.

2008: Dodanie 2 linii produkcyjnej ze względu na wzrost zamówień.

2009: Nasze produkty z gumy silikonowej są szeroko sprzedawane na rynku lokalnym.

2010: Dostaliśmy firmę od Media, Flextronics.i Honeywell

2011: Rozbudowa linii produkcyjnej i zespołów sprzedażowych ze względu na wzrost zamówień

2012: Weź udział w targach ASD w Las Vegas i uzyskaj pozytywne recenzje

2013: Klient poleca dobrą jakość, obsługę i rozsądną cenę.

2014: Ze względu na wzrost sprzedaży, nowa fabryka ma powierzchnię ponad 5000 metrów kwadratowych

2015: Prezydent z wartownika Power Line do odwiedzenia naszej firmy w celu komunikacji i nauki.

2016: Rozszerzenie naszego zespołu sprzedaży o dostarczanie naszych wykwalifikowanych produktów większej liczbie klientów na całym świecie

2017: Weź udział w targach we Frankfurcie, klient lubi nasze produkty silikonowe przez cały czas.

2018: Badania i sprzedaż produktów medycznych z gumy silikonowej

2019 : Ponownie poszerzamy nasz zespół sprzedaży o potrzeby rozwojowe naszej firmy.

Usługa

Shenzhen Jiajie Rubber & Plastic Co., LTD jest taką firmą, która integruje badania i rozwój,

produkcja, biznes i usługi. Specjalizujemy się w silikonowych tubkach medycznych, formach medycznych części silikonowych, produktach z pianki silikonowej i innych produktach silikonowych.

Nasze Usługi

24- godzinna usługa online

Odpowiedzi na wszystkie zapytania należy udzielić w ciągu 24 godzin od otrzymania, prosimy o kontakt w dowolnym momencie, możesz skontaktować się z nami przez WhatsApp, Skype, telefon i e-mail,

WhatsApp / Wechat / Phone: 0086-15989867068

E-mail: sales1@jesilicone.com ATTN: Vicky Huang

Sales2@jesilicone.com ATTN: Gilian Fan

Sales6@jesilicone.com ATTN: Deigo Sun

Bezpłatne tworzenie i testowanie próbek jest dostępne.

Możemy dostarczyć próbkę 5-10 m za darmo, ale klienci zapewniają transport

Konkurencyjna cena

Wszystkie nasze produkty są wytwarzane przez naszą własną fabrykę, oferujemy rozsądną cenę z towarami wysokiej jakości.

Nasza zaleta:

1, to stary producent specjalizujący się w produkcji produktów silikonowych. Technicy mają ponad 10 lat praktycznego doświadczenia w obsłudze.

2, w ciągłym postępie oraz badaniach i rozwoju, przezwyciężył wiele trudności technicznych, takich jak problem zażółcenia paska LED, problem przylepiania się silikonu przez szczelinę, problem natryskiwania rurki silikonowej i tak dalej.

3, produkty fabryczne mogą zapewnić jakość i zapewnić czas.

4, próbki w magazynie są bezpłatne, ceny hurtowe bez zapasów. Zgodnie z późnym zamówieniem opłata za próbkę może zostać zwrócona.

5, mamy własnych projektantów i można je dostosować.

Pomoc techniczna

Chlubny
Zawsze kładziemy nacisk na politykę „Uczciwość i wiarygodność” oraz politykę Reputacji Po pierwsze, ponieważ uważamy, że jest to sposób na budowanie naszej marki.

Podkreślenie technologii naukowej
Technologia naukowa może przynieść korzyści i rynki. Mamy szczerą nadzieję, że będziemy szukać wzajemnych korzyści i rozwoju z przyjaciółmi.

Jakość przede wszystkim
Jakość uważamy za podstawowy czynnik rozwoju przedsiębiorstwa. Naszym stałym celem jest tworzenie produktów doskonałej jakości.

Najwyższa obsługa
Szczerość jest naszą zasadą obsługi, podczas gdy Satysfakcja klienta jest standardem naszej usługi.

Po usłudze uśpienia
TWOJA SATYSFAKCJA JEST NASZĄ PIERWSZĄ PRIORYTETEM!

Prosimy o skontaktowanie się z nami bezpośrednio przed podjęciem jakichkolwiek działań i informacji zwrotnych, abyśmy mogli w sposób zadowalający odpowiedzieć na Twoje obawy.

1. Wszystkie elementy są fabrycznie nowe i przeszły kontrolę jakości. Wszystkie są pakowane w dobrym stanie przed wysyłką.

2. Prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta przed zwrotem produktu.

3. Gwarancja: 30 dni gwarancji od daty wysyłki.

4. Produkt może zostać zwrócony w okresie gwarancyjnym ORAZ w oryginalnym opakowaniu. Gdy wymagany jest zwrot towaru, nasz dział obsługi klienta pomoże Ci w przeprowadzeniu procedury zwrotu.

Dobre recenzje naszych klientów.

Usługi transportowe

  Akceptujemy płatność za pośrednictwem PayPal L / CD / AD / PT / T Western Union MoneyGram ect.

Komercyjna standardowa elastyczna rurka silikonowa w kolorze Fabryka kolorowych silikonowych rur
Wewnątrz plastikowa torba opp, karton zewnętrzny. Można go również dostosować do potrzeb klienta

Partner kooperacyjny

Dobre opakowanie i szybka wysyłka

Nasz zespół

Nasz sukces opierał się na dwóch doskonałych zespołach: jeden to zespół badawczo-rozwojowy z bogatą wiedzą teoretyczną, drugi to zespół sprzedaży, który jest biegły w kilku językach międzynarodowych, z bogatym doświadczeniem, zaawansowanymi umiejętnościami, silnym poczuciem odpowiedzialności i pełną witalności.

Comiesięczne przyjęcie urodzinowe

Nasza firma organizuje przyjęcie z okazji urodzin członków naszego zespołu, jesteśmy nie tylko zespołem, ale także rodzinami

JE TeamWork

Produkty niestandardowe

W Jiajie zawsze staramy się spełniać potrzeby i wymagania naszych klientów dotyczące konkretnej aplikacji. Oferujemy spersonalizowane produkty, które można dostosować pod względem podłoża, materiału i rozmiaru. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych niestandardowych rozwiązaniach, skontaktuj się z nami.

Serwis techniczny

Shenzhen Jiajie Rubber & Plastic Co., LTD ma 15 osób, które mają powyżej dyplomu licencjackiego, w tym 1 lekarzy, 5 magisterskich, 5 licencjackich i 4 dyplomów college'u. Są zaangażowani w chemię polimerów, integrację biegunów, projektowanie i przetwarzanie form, medycynę kliniczną i inne talent specjalistów, uzupełniające zalety dobrego zespołu, które w połączeniu z badaniami i rozwojem branży nowych produktów stanowią silne wsparcie.
Dział marketingu

Dział sprzedaży naszej firmy składa się z doskonałych pracowników sprzedaży i promocji. Zatrudniamy ponad 30 osób, w tym 12 specjalistów ds. Marketingu. Zawsze kładziemy nacisk na klienta, dążymy do ideału, wykonujemy najlepszą, poważną i odpowiedzialną, win-win współpracę
Kontrola jakości

Nasze zadanie kontroli jakości rozpoczynamy na wczesnym etapie produkcji masowej, nawet w tym surowca i materiału do pakowania. Podczas całego procesu produkcyjnego wyspecjalizowani inspektorzy przeprowadzają rutynowe badania na każdym etapie, takie jak kontrola materiału, montaż, czyszczenie, pakowanie ... odbędzie się rutynowy test gotowego produktu.

Szczegóły kontaktu